Stand Çadırı

Stand çadırı satın almak ve stand çadırı fiyatları hakkında bilgi almak için bize ulaşın: 0 535 661 97 22

Açıklama

Stand Çadırı

Türkiye geneli stand çadırı satışı yapıyoruz. Katlanır gazebo çadır olarak bilinen yeni sistem çadırların imalat ve ithalatçısıyız. Demir profil ve alüminyum profil olarak özel seri çekme demir ve çelik profil katlanır stand çadırı satışımız mevcuttur. İstek üzerine logo baskılı çadır siparişi alıyoruz. Ekstra ücret ile yan kapatmalar (düz branda, kapı veya pencere li) katlanır stand çadırı satışımız mevcuttur. İstanbul, Ankara, İzmir, Antalya ve Bursa mağazalarımız dan stand çadırı satın alabilir veya aynı gün tarafınıza kargo ile gönderim isteyebilirsiniz. 800 D Oxford su geçirmez UV güneş geçirmez brandalarımız ile size keyifli dakikalar vaad ediyoruz.

Clk Çadır Katlanır Stand Çadırı Satışı Alanında Lider Firmadır. Diğer katlanır stand çadırı tente satışı yapan firmaların tedarikçi firmasıyız bu yüzden en ucuz uygun fiyatlar ile toptan ve perakende olarak katlanır stand çadırını Clk Çadır firmamızdan satın alabilirsiniz.

Stand çadırı kiralama hizmetimiz mevcuttur. Kiralık katlanır stand çadırı fiyatları hakkında bilgi alınız: 0 535 661 97 22 Adet sınırlaması olmadan Türkiye geneli stand çadırı kiralama hizmetimiz vardır. Etkinlik, fuar, festival, kermes alanlarında stand çadırı olarak kkulanılan pratik katlanır gazebo çadırlarımızı çok seveceksiniz.

Teknik Özellikler
Çerçeve: Beyaz toz kaplı olan 30 mm ve 32 mm çelik çerçeve  
Dış profil bacak: 30 * 30 * 0,8 mm kalınlık 
İç profil bacak: 25 * 25 * 0,8 mm kalınlık 
Makaslar: 26 * 13 * 0,8 mm kalınlık 

Baskılı çadır siparişiniz için info@baskilicadir.com mail gönderebilir www.baskilicadir.com sitemizi ziyaret ediniz.

3x3 Katlanır Stand Fuar Çadırı

3×3 Katlanır Stand Fuar Çadırı

İncelemeler

Henüz yorum yapılmadı.

“Stand Çadırı” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir